НабІр Logitech MK540

НабІр Logitech MK540
1.843 грн.
немає відгуків
MK540 Advanced - це безпровідний комплект, що складається з клавіатури і миші в звичному форм-факторі. Його перевагами є висока точність, зручність і надійність. Клавіші повнорозмірною клавіатури мають стандартні форму і розмір і легко розпізнаються на дотик. А ергономічна миша з симетричною конструкцією зручно поміщається в долоні як правою, так і лівої руки.
Бездротовий комплект, що підключається за технологією PLUG-AND-PLAY
Клавіатура і миша легко підключаються за допомогою одного мініатюрного USB-приймача Logitech Unifying. Вам надається надійне зашифроване з'єднання в діапазоні до 10 метрів практично без затримок і збоїв
Знайома розкладка клавіатури
Клавіші цієї клавіатури оптимізовані для точної роботи, а шум при введенні практично відсутня. Поверхня і розкладка клавіш дають звичне відчуття комфорту, яке ні з чим не сплутаєш. Завдяки підставці для зап'ясть і регульованим ніжкам ви зможете працювати тривалий час, не відчуваючи втоми.
Зручна ергономічна миша
Ця бездротова миша обтічної форми має бічні вставки з м'якої гуми, які дозволяють зручно тримати її в правій або лівій руці. А завдяки поліпшеній системі відстеження і точному управління курсором ви будете почувати себе впевнено в будь-якій ситуації.
Набір базових спеціальних клавіш дозволить швидко відкрити файли мультимедіа і калькулятор і перевірити рівень заряду батареї. Ви навіть можете налаштувати поєднання з клавішею Fn за своїм вибором, використовуючи програму Logitech Options.
Надійна конструкція, безперебійна робота
Вам не доведеться піклуватися про заміну батарей для клавіатури протягом 36 місяців. А термін служби батарей миші становить 18 місяців. Клавіатура захищена від попадання рідини (до 60 мл), а стійкі до стирання позначення на клавішах гарантують, що вони довго збережуть первинний вигляд.

Ваш відгук може бути першим.